Loading...
Apie

Gimiau Kaune 1970 m. liepos 23 d. tarnautojos ir darbininko šeimoje. Vaikystę praleidau Marijampolėje, ten baigiau Rygiškių Jono gimnaziją.

Į Vilnių atvedė studijos – čia 1994 m. baigiau Vilniaus Gedimino technikos universiteto mechanikos inžinieriaus studijas. 2005 m. Mykolo Romerio universitete įgijau teisės bakalauro ir magistro laipsnius.

Baigęs studijas dirbau Lietuvos policijos akademijos Policijos teisės ir profesinės taktikos katedros dėstytoju, dirbau neformaliojo suaugusiųjų švietimo srityje, rengiau mokomuosius leidinius, dėsčiau Mykolo Romerio universitete.

Teisėsaugos srityje įvairias pareigas ėjau iki 2014 m. – nuo vidaus tarnybos leitenanto iki generalinio komisaro. Nuolat siekiau kokybinių pokyčių, rezultatų ir efektyvumo. Prieš pasukdamas į politiką, ėjau policijos generalinio komisaro pareigas.

Aktyvi politinė karjera prasidėjo 2014 metais, tapus vidaus reikalų ministru. 2016 m. Karoliniškių vienmandatėje apygardoje buvau išrinktas į Lietuvos Respublikos Seimą. Su didele atsakomybe priėmęs patikėtas Ministro Pirmininko pareigas, jas einu iki šiol.

Daugiau kaip 20 kartų esu skatintas ir apdovanotas už nuopelnus tarnybai, padėkomis už nepriekaištingą darbą, 2018 m. išrinktas Lenkijos „Metų žmogumi“ už politinių ir ekonominių Lietuvos ir Lenkijos santykių puoselėjimą. Esu gavęs Nyderlandų Karalystės ir Italijos Respublikos aukščiausio lygio valstybinius apdovanojimus.

Su žmona Silvija auginu du vaikus – dukrą Eglę ir sūnų Tadą. Laisvalaikį leidžiu su šeima, važinėju dviračiu, žaidžiu krepšinį. Domiuosi istorija ir kulinarija.

Laisvai kalbu rusų ir lenkų kalbomis, nuolat tobulinu anglų kalbos žinias.